Beechfield Brands logo
  • Beechfield Original Headwear logo
  • Bagbase logo
  • Quadra Bags logo
  • Westford Mill logo

Pora połączyć styl I funkjonalność ekologią dzięki BagBase®

Marka BagBase® to synonim różnorodności wzornictwa, współczesnej kolorystyki, oryginalnych tkanin i dynamicznej energii podkreślającej globalność i wszechobecną żywotność. Ten rok również niesie ze sobą wysokie standardy życia na co dzień stworzone dla unikalnej grupy odbiorców, która pragnie wyróżnić się z tłumu i zrobić wrażenie.

Zaktualizowaliśmy również niektóre z naszych istniejących fasonów dodatkiem świeżych opcji kolorystycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie - od subtelnych odcieni po wyzywającą stylowość. Nasz uniwersalny breloczek do kluczy (BG100) z solidną klamrą dostępny jest teraz w odcieniach kamuflażu i tęczy, jak również bieli, fuksji, czarno-białym, granatowego kamuflażu oraz czerwono-biało-granatowym.

Nasz bestsellerowy plecak Original Fashion 9BG1250 dostępny jest teraz w 34 kolorach, z nowymi stonowanymi opcjami beż/beż i koral/koral. Ponieważ nasi klienci pragną większego związku z naturą, neutralne odcienie i paleta kolorów ziemi zajmują teraz czołowe miejsce w ofercie opcji kolorystycznych.

Rozszerzyliśmy naszą kolekcję wyrobów BagBase® z recyklingu w ramach naszej nieustającej misji zmierzającej do zapewnia produktów oferujących nowy styl, solidność i odnawialność zasobów. Jednakże, w dzisiejszej dobie stylizacja ekologiczna to coś znacznie więcej niż tylko materiał, z którego wykonano dany produkt. Oczywiście, wykorzystane materiały i tkaniny są nieodłączną częścią przyjaznego dla środowiska charteru wyrobu, ale liczy się również solidność i wytrzymałość wzornictwa. Kultura wyrzucania należy już do przeszłości, ustępując miejsca bardziej zrównoważonemu podejściu do stylizacji ubiorów i dodatków garderobianych. Wszystkie fasony naszej kolekcji z recyklingu pochodzą z odnawialnych źródeł i zostały stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Ta kolekcja oferuje solidne wzornictwo dla zmaksymalizowania użyteczności oraz wydłużenia okresu eksploatacji produktu dla ograniczenia negatywnego wypływu na środowisko.

Nowe modele Stosownie do tego formatu, w 2021 roku dodaliśmy nową lodówkę-plecak-chłodziarka z recyklingu z podwójnym uchwytem (BG287), o zapożyczonym i zmodernizowanym kroju klasycznego skandynawskiego chlebaka. Zainspirowany popularnością naszego plecaka z podwójnymi uchwytami i zwijaną klapą (BG118), ten wykonany bez użycia BPA model to doskonały sposób na schłodzenie napojów i zakąsek w praktycznym i przyjaznym dla środowiska stylu. Z izolowaną przegrodą główną i wykonanym z PEVA wnętrzem, które z łatwością można wyczyścić, ten wykonany w 100% z recyklingu plecak w zrelaksowanym, swobodnym stylu doskonale sprawdzi się podczas wypraw w plener, do parku a nawet podczas dojazdów do pracy. Wyściełana, regulowane szelki zapewniają ergonomiczny komfort a dwa podręczne uchwyty i zapinana na suwak przednia kieszeń oferują nowoczesną wielofunkcyjność.

Integralną część wzornictwa Beechfield® stanowi nasza urozmaicona kolorystyka, a my dodaliśmy trzy nowe odcienie Morf® Spacer Marl (B901), każdy z charakterystycznym nadrukiem Spacer koralowym, limonkowym i oliwkowym.

Saszetka z recyklingu przewieszana przez ramię (BG283) wyróżnia się elegancką sylwetką i dopasowanym do ciała fasonem dla większego bezpieczeństwa sprawiając, że jest to idealny i praktyczny portfel na podróż. Saszetkę można nosić na wierzchu lub pod odzieżą, a jej płaski kształt ułatwia wprasowywanie dekoracyjnych elementów markowych. Wykonana ze 100% poliestru z recyklingu stanowiącego równowartość mniej więcej dwóch jednorazowych plastikowych butelek, BG283 to przyjazny dla środowiska, solidny i modny dodatek.