Beechfield Brands logo
  • Beechfield Original Headwear logo
  • Bagbase logo
  • Quadra Bags logo
  • Westford Mill logo

Nowy rok, nowa rzeczywistość, nowe fasony marki Beechfield®

Marka Beechfield® w dalszym ciągu kontynuuje wysiłki zmierzające w kierunku lepszego jeszcze bardziej odnawialnego jutra. W 2021 przekształciliśmy naszą kolekcję najbardziej popularnych czapek beanie - bestseller B45 w bardziej przyjazną dla środowiska opcję. Nasza nowa czapka beanie z recyklingu z mankietami (B46) to ta sama znana i ciesząca się zaufaniem miękkość w dotyku stylowość i jakość oryginalnej czapki B45, ale w wykonaniu ze 100% poliestru z recyklingu, z certyfikatem GRS.

B46 to nasze pierwsze w kolekcji Beechfield okrycie głowy z dzianiny pochodzącej z recyklingu - niezbędnik podczas chłodów, który można mieć zawsze przy sobie, mając jednocześnie poczucie tego, że dokonany wybór jest bardziej przyjazny dla środowiska. Tkanina wykorzystana do wykonania B46 wykonana jest z recyklingowanych plastikowych butelek, co oznacza, że fason ten pomaga zredukować liczbę odpadów i przyczynia się do konserwacji cennych zasobów naturalnych.

Ciesząca się niezmienną popularnością ze względu na uniwersalność i funkcjonalny charakter, kolekcja Morf® to kolejna, rosnąca i rozwijająca się na przestrzeni lat gama wyrobów. W tym roku kolekcja ta szczególnie zyskała na popularności, a w 2021 dodaliśmy 25 nowych odcieni do trzech różnych fasonów. Należy do nich m.in. wielofunkcyjny Morf® (B915), również wykonany ze 100% poliestru pochodzącego z recyklingu.

Wykonany z REPREVE®, przodującej na świecie marki włókna z recyklingu, B915 pomaga ograniczyć skażenie plastikiem, zapewniając jednocześnie komfort oraz przewiewność i rozciągliwość tkaniny. Jest to kolejny przykład naszej wytężonej pracy nad zapewnieniem alternatywnych, pochodzących z odnawialnych zasobów wersji klasycznych fasonów Beechfield, bez zbędnych kompromisów.

Nowe modele Morf® Premium Anti-Bacterial (B910) oraz Junior Morf® Premium Anti-Bacterial (B910b) wykonano przy zastosowaniu technologii antybakteryjnych, aby na dłużej zapewnić użytkownikowi świeżość. Wszystkie fasony Morf® można prać w pralce, w temperaturze do 40 stopni i można je nosić na ponad 12 różnych sposobów, co sprawia, że są one wysoce uniwersalne i doskonałe do noszenia przez cały rok. Morf®’ można również wykorzystać jako miękką, wielokrotnego użytku osłonę twarzy przez cały dzień.

Integralną część wzornictwa Beechfield® stanowi nasza urozmaicona kolorystyka, a my dodaliśmy trzy nowe odcienie Morf® Spacer Marl (B901), każdy z charakterystycznym nadrukiem Spacer koralowym, limonkowym i oliwkowym.

Młodzieżowy komin sportowy Softshell Tech (B320b) został zaprojektowany w uzupełnieniu wersji dla dorosłych (B320), przy zachowaniu elastycznego ściągacza i eleganckiego dopasowania, które zapewnia jednocześnie ciepło i maksymalny komfort. Płaskie szwy i lekka, przewiewna tkanina sprawiają, że fason ten jest wyjątkowo wygodny w noszeniu, a szybkoschnąca tkanina i odporność na wiatr zapewniają optymalne zabezpieczenie przed warunkami pogodowymi. Nie jest to jedyna modyfikacja modelu Softshell - do kolekcji dodaliśmy również duet współczesnych odcieni - fluorescencyjna żółć i grafitowa szarość.

Fluorescencyjne akcenty zdobią również naszą ocieplaną czapkę beanie Snowstar®, podkreślając jej żywy charakter, który sprawia, że ta udekorowana pomponem czapka jest doskonałym dodatkiem na wyjście, do stroju roboczego i na każdą inną okazję. Klasyczna karbowana czapka beanie podszyta jest mikropolarem i można ją nosić z wywiniętym mankietem lub zbluzowaną. Z przyjemnością prezentujemy naszą 5-panelową czapkę Urbanwear z zapięciem na zatrzask (B649) oraz 6-panelową Urbanwear z zapięciem na zatrzask (B648). Pierwsze fasony z zapięciem na zatrzask B648 i B649 wprowadzone do popularnej kolekcji Urbanwear uszyte są ze średnio zakrzywionych paneli zebranych na czubku i oferują wybór spośród wersji z 5-panelowym przodem i strukturowym, 6-panelowym fasonem. Neutralna paleta kolorów Urbanwear to kwintesencja mody ulicznej roku 2021.