Beechfield Brands logo
  • Beechfield Original Headwear logo
  • Bagbase logo
  • Quadra Bags logo
  • Westford Mill logo

Broszura Z Kolekcją Czapek Jest Już Dostępna.

Od ponad 25 lat Beechfield® Original Headwear pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o produkty do opatrywania własną metką, i wyprzedza konkurencję w kategorii innowacyjnych produktów lifestylowych.

Mając to na uwadze, przedstawiamy broszurę z naszą kolekcją czapek.

Dla Twojej wygody, cały nasz asortyment czapek został podzielony na różne kategorie, w tym ponadczasowe czapki Fashion Classics z wyjątkowo popularnymi modelami, czapki Fashion Trend dla klientów silnie zorientowanych na modę, ekologiczną kolekcję Sustainable z bawełną organiczną i poliestrem z recyklingu, umożliwiającą tworzenie produktów z własną metką w jeszcze bardziej odpowiedzialny sposób, modele z kolekcji Sports zaprojektowane tak, aby spełniały wszelkie wymagania dyktowane sprawnością i aktywnością, kolekcję Vocation z odzieżą roboczą, łączącą modę i funkcjonalność, i oczywiście mniejsze modele z równie uroczej, co modnej kolekcji Juniors.

Każda czapka Beechfield® została zaprojektowana z myślą o jej dekorowaniu. Tkaniny są testowane pod kątem spełniania szerokiego zakresu wymagań, w tym kompatybilności z wiodącymi na rynku farbami drukarskimi, nićmi do haftowania oraz papierami do druku transferowego.

Wybraliśmy najbardziej ekskluzywne elementy wykończeniowe, aby uzupełnić i dodatkowo urozmaicić liczne możliwości dekorowania powierzchni. Wybierając dowolną czapkę Beechfield®, możesz mieć pewność, że stawiasz na styl i jakość.

Wyświetl i pobierz naszą broszurę z kolekcją czapek!