Beechfield Brands logo
  • Beechfield Original Headwear logo
  • Bagbase logo
  • Quadra Bags logo
  • Westford Mill logo

Westford Mill® przyjazne środowisku fasony na co dzień

Odnawialność zasobów i przemyślane wzornictwo to nie są nowe koncepcje marki Westford Mill®; świadomość ekologiczna zawsze stanowiła podstawę całokształtu naszej działalności. W 2021 r. stworzyliśmy na bazie tej filozofii dwa nowe fasony, stanowiące ekscytujący dodatek do naszego ekologicznie nacechowanego etosu.

Prezentujemy stworzoną na podbudowie sukcesu naszej organicznej bawełnianej siatki na zakupy (W150) miniaturową siatkę na zakupy z organicznej bawełny (W151), stanowiąca doskonały wybór na wyjście po sprawunki lub mniejsze zakupy. W151 to mniejsza wersja modelu W150, z krótszym, 38-centymetrowym uchwytem i bawełnianym panelem poniżej uchwytu, doskonałym pod dekorację. Ten fason dostępny jest w całej gamie kolorów ziemi, takich jak bursztyn, szałwiowa zieleń, pomarańczowa rdza i lotniczy błękit, z których każdy stanowi ukłon w stronę powrotu do natury i wolniejszego tempa życia.

Nasze siatki na zakupy wykonane są ze 100% organicznej bawełny z certyfikatem GOTS i OCS, co oznacza, że pochodzi ona z etycznych, odnawialnych zasobów na przestrzeni całego procesu produkcji, aż po wyrób gotowy. Torby na zakupy wielokrotnego użytku to bardziej przyjazny dla planety sposób na robienie zakupów oraz trend, który nie traci na popularności. Te fasony w swobodnym stylu to prosta i stylowa alternatywa plastikowych toreb jednorazowego użytku.

Nowy ręcznik kuchenny z organicznej bawełny (W710) wykonany jest ze 100% organicznej bawełny, z certyfikatem GOTS i OCS. Odznacza się prostym, wysokiej jakości wykończeniem, które jest nie tylko trwałe, ale również zaprojektowane z myślą o ozdobie kuchni. Fason W710 ma również podręczną „pętlę” do zawieszania w kuchni i można go z łatwością wyprać w pralce. Gotowa pod nadruk wysokiej jakości bawełna stanowi doskonałą bazę do nakładania ozdobnych wzorów. Ten fason dostępny jest w całej gamie podstawowych kolorów - czarnym, beżowym, szarym i białym - doskonałych do uzupełnienia każdego wystroju wnętrza.

Nasza kolekcja na rok 2021 to nie tylko dodatek dwóch nowych fasonów, ale również wzbogacona oferta opcji kolorystycznych. Nasz bawełniany worek (W115) dostępny w 6 różnych rozmiarach, teraz również w odcieniu klasycznego różu - świeżym, modnym kolorze, doskonale nadającym się na sezonowe podarunki, od wielkanocnych po Dzień Matki i przyjęcia dla przyszłych matek. Wśród alternatywnych fasonów oferujemy nasz średniej wielkości worek jutowy (W413), dostępny teraz w odcieniach beżu/czerni i czerni/z naturalną lamówką.

Torba na zakupy z organicznej bawełny (W150), miniaturowa organiczna torba podręczna EarthAware® Marina (W845), organiczna torba podręczna EarthAware® Marina (W850) i organiczna torba podręczna EarthAware® Marina XL (W855) dostępne są teraz w pięknym odcieniu szarości, doskonale współgrającym z charakterystyczną, ziemistą kolorystyką Westford Mill. Nasza płócienna saszetka na nadgarstek (W520) dostępna jest teraz w stonowanej jasnej szarości, a średniej wielkości jutowa torba podręczna (W413) w głębokim odcieniu grafitu uzupełnia naszą kolekcję zharmonizowanych monochromatycznych odcieni.